Wakacje na Klinach i nie tylko

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2021 r.

Gry, zabawy i warsztaty pod opieką fachowych instruktorów oraz wycieczki po Krakowie i dalsze wyjazdy do ciekawych miejsc. A wszystko to, jak co roku, oferuje Klub Kultury Kliny w ramach zajęć letnich dla uczniów szkół podstawowych. Odbędą się 4, tygodniowe turnusy, a w każdym zaplanowane są inne atrakcje.

Ciekawie, w miłej atmosferze i za rozsądną cenę. Świetna okazja do zawarcia nowych osiedlowych przyjaźni. Gorąco polecam!

Oto szczegóły:

Prowadzone będą 2 bloki:

Letnie Zajęcia Edukacyjne (LZE) – w poniedziałki, środy i piątki, w godz. 10:00 – 15:00.
LZE obejmą przede wszystkim różnego rodzaju warsztaty artystyczne, m.in. plastyczne, teatralne, filmowe, rękodzielnicze. Zajęcia poprowadzą animatorzy z Fundacji Sztukarnia. Będą odbywać się w maksymalnie 15-osobowych grupach, na terenie Klubu Kliny oraz w pobliżu, na terenie naszego osiedla.

Wakacyjny Klub Juniora (WKJ) – we wtorki i czwartki, w godz. 10.00 – 15.00.
WKJ będzie mieć charakter poznawczo-wycieczkowy. Dzieci, we wtorki zawitają do ciekawych miejsc w Krakowie, m.in. do ZOO, Ogrodu botanicznego, Muzeum Rynku Podziemnego oraz do Parku Edukacji Globalnej Wioski Świata.
W czwartki pojadą autokarem do Raciechowic na warsztaty survivalowe i do Czasławia na Zaczarowane Wzgórze, do Parku Miniatur w Inwałdzie oraz do Katowic spotkać Pana Kleksa, zaś w Pacanowie w Centrum Bajki odwiedzą Koziołka Matołka.

Koszt udziału w akcji Wakacje na Klinach za tygodniowy turnus wynosi tylko 190 zł. Cena obejmuje bilety komunikacji miejskiej, transportu autokarowego poza Kraków, bilety wstępu, wszystkie zajęcia w Klubie i opiekę instruktorów. Honorowana jest Krakowska Karta Dużej Rodziny KKR3+ oraz „N”, dające 50% zniżki. Klub Kultury Kliny nie zapewnia wyżywienia.

Zaczerpnąć szczegółowych informacji oraz dokonać zapisów można internetowo (kliknij tutaj) lub telefonicznie (nr 530 510 168) oraz osobiście w Klubie Kultury Kliny.

Zapraszam! Warto!

Maciej Nazimek na Facebooku
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Krakowie
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta