VII Otwarte Mistrzostwa Dzielnicy X w Szachach – zapraszam do gry!

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2020 r.

Szachy – królewska gra, ceniona od stuleci na całym świecie. W 2014 r., z mojej inicjatywy, odbyła się pierwsza edycja mistrzostw naszej Dzielnicy X i pomysł wypalił! Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem, więc we współpracy z Klubem Kliny, staram się ją rozwijać.

Udział w mistrzostwach jest bezpłatny, a na zwycięzców czekają nagrody – zawody finansowane są z budżetu Rady Dzielnicy X. Turniej poprowadzi profesjonalny sędzia z międzynarodowymi uprawnieniami.

Serdecznie zapraszam do startu w VII Otwartych Mistrzostwach Dzielnicy X wszystkich miłośników szachów, w każdym wieku, niezależnie od posiadanych umiejętności, zarówno zrzeszonych w klubach, jak i grających amatorsko.

W jakich kategoriach można wystartować? Jak się zapisać? Jakie będą nagrody?

Zawody zostaną rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund (kojarzenie komputerowe), a zawodnicy będą sklasyfikowani w dwóch kategoriach: open (wszystkie startujące osoby) oraz juniorów.

Zapisu należy dokonać w sobotę, bezpośrednio przed turniejem, tj. 10 października 2020 r. od godz. 9:30 do 9:55 w biurze zawodów w Klubie Kliny przy ul. Bpa Albina Małysiaka 1 w Krakowie (w przyziemiu kościoła Parafii pw. św. Rafała Kalinowskiego) lub w internetowym systemie turniejowym na stronie chessarbiter.com

Nagrody (bony na zakupy w sklepach ze sprzętem sportowym Decathlon oraz pamiątkowe puchary) wręczone zostaną zdobywcom trzech pierwszych miejsc w obu kategoriach. Wszyscy uczestnicy mistrzostw otrzymają poczęstunek – chłodne napoje i słodycze.

Nad właściwym przebiegiem zawodów czuwać będzie Pan Mariusz Stanaszek Sędzia FIDE. Podczas zawodów będą obowiązywać obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne związane z epidemią COVID-19.

Serdecznie Państwa zapraszam do gry oraz życzę wielu udanych szachowych zagrywek!

Maciej Nazimek na Facebooku
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Krakowie
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta