Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż – zrób sobie stroik!

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2016 r.

Boże Narodzenie to święta piękne wymiarem religijnym, duchowym, a także rodzinną, ciepłą atmosferą. Są to też święta bogate pięknymi tradycjami – wigilijna wieczerza, opłatek, choinka, prezenty, kolędy, pasterka dopełniają wyjątkowości nastroju. Wyrazem radości z narodzin Jezusa jest także świąteczny wystrój naszych domów.

W Klubie Kultury Kliny, chętne osoby mogą samodzielnie wykonać świąteczny stroik, którym wzbogacą piękno swych domostw. Opiekę i pomoc dla uczestników warsztatów, sprawować będzie profesjonalny instruktor florystyki i dekoracji. Udział w zajęciach jest bezpłatny – wszystkie materiały zapewnia Klub Kultury Kliny.

Zapraszam i życzę miłych zajęć!

Warsztaty odbędą się w środę, 21 grudnia b.r. w godzinach 18:30 – 20:00, w siedzibie KKK (ul. Bpa Albina Małysiaka 1 – w przyziemiu kościoła).

Klub Kultury Kliny został otwarty we wrześniu 2013 roku. Było to uwieńczenie moich starań o utworzenie na naszym osiedlu placówki kulturalnej, która miała zapewnić ofertę zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Warte podkreślenia jest, iż Klub powstał w dużej mierze dzięki przychylności Parafii pw. Św. Rafała Kalinowskiego, która za darmo użycza Klubowi swoje pomieszczenia. Po ponad trzech latach działalności KKK można stwierdzić, że bardzo dobrze spełnia on swoją rolę – zapewniony jest szeroki wachlarz zajęć dla osób o różnych zainteresowaniach. Bardzo cieszy mnie wysoka, fachowa jakość prowadzonych warsztatów, kursów i zabaw.

Klub Kultury Kliny darzę ciągłym zainteresowaniem, dbam o zapewnienie środków finansowych na jego działalność – „5% budżetu Rady Dzielnicy X na kulturę” to mój zamysł wprowadzony w życie od bieżącego roku. Realizowane są również moje pomysły, które podsuwam, aby poszerzać ofertę Klubu – przez dwa lata prowadzony był cykl spotkań z podróżnikami „Kliny bliżej świata”, organizowany jest coroczny Piknik Rodzinny, a także odbyły się trzy edycje Mistrzostw Dzielnicy X w Szachach.

Klub Kultury Kliny to dobre, pożyteczne miejsce na osiedlowej mapie.

Serdecznie zapraszam do udziału w zajęciach!

 

Maciej Nazimek na Facebooku
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Krakowie
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta