Św. Mikołaj na Klinach – prezenty rozdane!

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2016 r.

Książki trafiły już do zwycięzców naszej zabawy. Serdecznie dziękuję Państwu za wszystkie zgłoszenia.

W bieżącym roku odbyły się 3 wielkie wydarzenia, w których, podobnie jak wielu z Państwa, miałem przyjemność aktywnie uczestniczyć: 1050. rocznica Chrztu Polski, piłkarskie Euro we Francji i Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Sądzę, że warto powrócić na chwilę do tych wspaniałych, jakże radosnych i wartościowych przeżyć.

Wcieliłem się zatem w rolę Św. Mikołaja (założyłem, że wszyscy Państwo byli grzeczni, więc na prezent zasłużyli!) i zaproponowałem 3 książki związane z najważniejszymi tegorocznymi wydarzeniami, a zainteresowane osoby dokonały wyboru prezentu.

Jak można było otrzymać prezent?

Zasady były bardzo proste: 6 grudnia 2016 r. (a więc w dzień Św. Mikołaja) należało wysłać zgłoszenie za pośrednictwem formularza kontaktowego (znajduje się na tej mojej stronie internetowej w zakładce Kontakt). Obowiązywała zasada, że jedna osoba może wybrać tylko jeden prezent (czyli może wysłać tylko jedno zgłoszenie).

Jako prezent zaproponowałem Państwu do wyboru następujące książki:

  • 966. Chrzest Polski (230 stron pasjonującej opowieści o religijnych, społecznych i politycznych aspektach Chrztu Polski autorstwa profesora Krzysztofa Ożóga),
  • Lewy – jak został królem (najnowsza biografia Roberta Lewandowskiego autorstwa Łukasza Olkowicza i Piotra Wołosika),
  • Pielgrzymka odwagi i nadziei (album podsumowujący Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, zawiera m.in. homilie i katechezy Papieża Franciszka oraz 230 zdjęć).

Formularz kontaktowy należało wypełnić następująco: w rubryce „E-mail nadawcy” trzeba było wpisać swój e-mail (bym mógł powiadomić zwrotnym e-mailem każdą osobę, czy otrzyma prezent). W rubryce „Temat wiadomości” należało wpisać: Św. Mikołaj, zaś w rubryce „Wiadomość” podać tytuł jednej wybranej przez siebie książki, którą chcieliście Państwo otrzymać oraz swoje imię.

Książki podarowałem trzem osobom – osobie, która jako pierwsza przysłała zgłoszenie z wyborem „966. Chrzest Polski”, osobie, która jako pierwsza przysłała zgłoszenie z wyborem „Lewy – jak został królem” i osobie, która jako pierwsza przysłała zgłoszenie z wyborem „Pielgrzymka odwagi i nadziei”.

Książki są moim prywatnym prezentem dla Państwa, ale by ułatwić ich przekazanie, skorzystałem z życzliwości Klubu Kultury Kliny – książki można odebrać z siedziby KKK (ul. Bpa Albina Małysiaka 1, w przyziemiu kościoła pw. Św. Rafała Kalinowskiego na Klinach) w godzinach od 14:00 do 19:00, w dni powszednie do 20 grudnia 2016 r. włącznie.

Życzę Państwu miłej zabawy, ciekawej lektury i wielu kolejnych prezentów!

1050. Rocznica Chrztu Polski na Piastowskim Szlaku, Euro w Paryżu i ŚDM w Krakowie – jak uczestniczyłem i co robiłem? Zapraszam do fotogalerii w dziale O mnie.

Maciej Nazimek na Facebooku
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Krakowie
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta