O mnie – zapraszam do prywatnej fotogalerii z Euro France 2016!

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 r.

Euro 2016 - Pol - Niemcy 2We Francji trwa piłkarskie święto – Euro 2016. Wielką radością było dla mnie polecieć do Paryża na mecz Polska – Niemcy i na żywo oglądnąć biało-czerwonych w pojedynku z mistrzami świata. Dla kibica to wspaniałe przeżycie, wręcz spełnienie marzeń!

4 dni spędzone w Paryżu to oczywiście nie tylko piłka nożna, lecz także obcowanie z arcydziełami światowej sztuki. Zwiedzanie Wersalu i Luwru to niezapomniane wrażenia, prawdziwa kulturalna uczta.

W dziale „o mnie”, prezentuję zdjęcia z tego wyjazdu – serdecznie zapraszam Państwa do oglądania!

Kupienie biletów na mecz Polaków w ramach Mistrzostw Europy łatwe nie było. Zwłaszcza z Niemcami – aktualnymi mistrzami świata. Gdy zdobyłem upragnione bilety dla mnie i dla syna, pozostało już tylko odliczać dni do wyjazdu.

Stade de France w połowie zapełnili polscy kibice, zaś nasi piłkarze rozegrali kolejny dobry mecz. Roberta Lewandowskiego znają i cenią chyba wszyscy. Podczas pobytu w Paryżu usłyszałem o nim same pochlebne opinie: od Francuzów spotkanych w metrze, od czarnoskórego taksówkarza wiozącego nas z lotniska do hotelu, od Argentyńczyka pracującego w stolicy Francji jako informatyk, od Niemców przy stadionie po zakończeniu meczu i od afrykańskich handlarzy pamiątek przed pałacem w Wersalu, niemiłosiernie zniekształcających wymowę nazwiska naszego najlepszego piłkarza.

Wizyty w Wersalu i w Luwrze to nieustający zachwyt nad pięknem i bezmiarem ludzkiego talentu. Gorąco polecam zwiedzenie tych miejsc zarówno wytrawnym miłośnikom sztuki jak i osobom ciekawym zobaczenia niesamowitych wytworów ludzkich rąk – obrazów i rzeźb poruszających swym pięknem oraz głębokim sensem i ponadczasowym przekazem. Moim osobistym numerem jeden jest Wenus z Milo – przebija nawet Mona Lisę!

W dziale „o mnie”, umieściłem fotografie przedstawiające mój pobyt w Paryżu – serdecznie zapraszam Państwa do ich oglądnięcia!

Maciej Nazimek na Facebooku
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Krakowie
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta