Motocyklem przez Azję – na przejażdżkę zapraszam do Klubu Kultury Kliny.

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2016 r.

kkk-azja-motoW najbliższą środę, tj. 20 kwietnia br. o godz. 18:00, w naszym osiedlowym klubie kultury (ul. Bpa Albina Małysiaka 1) odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu Kliny bliżej świata. Tym razem odwiedzimy Azję. O swojej motocyklowej wyprawie, przez ten kontynent, opowie nam Pan Krzysztof Samborski, podróżnik, były dziennikarz „Dziennika Polskiego”. Był on wielokrotnie m.in. w Chinach, Afganistanie, Indiach, na Sri Lance, w Kirgistanie i Turkmenistanie. Dotarł w Himalaje, Hindukusz, na Kaukaz i do Tybetu. Swoje wędrówki opisał w książce pt. „Zjadłem Marco Polo”. Wstęp wolny.

Oprócz wysłuchania opowieści o podróżniczych przeżyciach, podczas spotkania będzie także okazja do zaczerpnięcia praktycznych wskazówek dla fanów motocyklowych eskapad – Krzysztof Samborski zawodowo zajmuje się organizacją takich wypraw w różne rejony świata. Jest on bardzo doświadczonym podróżnikiem – na dwóch zmotoryzowanych kołach przemierzał szlaki Afryki i Ameryki Południowej.

Będąc pomysłodawcą cyklu podróżniczych spotkań „Kliny bliżej świata”, a także jako osoba uwielbiająca egzotyczne wyprawy, serdecznie Państwa zapraszam.

Do zobaczenia!

Maciej Nazimek na Facebooku
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Krakowie
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta