Klub Kliny

We wrześniu 2013 roku otwarty został Klub Kliny. Było to uwieńczenie moich starań o utworzenie na naszym osiedlu placówki kulturalnej, która miała zapewnić ofertę zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Warte podkreślenia jest, iż Klub powstał w dużej mierze dzięki przychylności Parafii pw. św. Rafała Kalinowskiego, która za darmo użyczyła Klubowi swoje pomieszczenia.

Bardzo szybko okazało się, że utworzenie Klubu było strzałem w dziesiątkę. Z całą pewnością należy stwierdzić, że spełnia on swoją rolę – zapewnia szeroki wachlarz zajęć dla osób o różnych zainteresowaniach.

Bardzo cieszy mnie wysoka, fachowa jakość prowadzonych warsztatów, kursów i zabaw. Klub Kliny darzę ciągłym zainteresowaniem, dbam o zapewnienie środków finansowych na jego działalność. Realizowane są również moje pomysły, które podsuwam, aby poszerzać ofertę Klubu – Piknik Kliny dla Rodziny, cykl spotkań z podróżnikami „Kliny bliżej świata”, Mistrzostwa Dzielnicy X w Szachach i w Tenisie stołowym, Wielkanocne i Bożonarodzeniowe warsztaty rękodzieła ozdób świątecznych.

Klub Kliny to dobre, pożyteczne miejsce na osiedlowej mapie.

Serdecznie zapraszam do udziału w zajęciach!

Zobacz więcej na stronie: kliny.ckpodgorza.pl

Maciej Nazimek na Facebooku
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Krakowie
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta