Klub Kliny
We wrześniu 2013 roku otwarty został Klub Kliny. Było to uwieńczenie moich starań o utworzenie na naszym osiedlu placówki kulturalnej, która miała zapewnić ofertę zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.
Warte podkreślenia jest, iż Klub powstał w dużej mierze dzięki przychylności Parafii pw. św. Rafała Kalinowskiego, która za darmo użyczyła Klubowi swoje pomieszczenia.
Bardzo szybko okazało się, że utworzenie Klubu było strzałem w dziesiątkę. Z całą pewnością należy stwierdzić, że spełnia on swoją rolę – zapewnia szeroki wachlarz zajęć dla osób o różnych zainteresowaniach.
Bardzo cieszy mnie wysoka, fachowa jakość prowadzonych warsztatów, kursów i zabaw. Klub Kliny darzę ciągłym zainteresowaniem, dbam o zapewnienie środków finansowych na jego działalność. Realizowane są również moje pomysły, które podsuwam, aby poszerzać ofertę Klubu – Piknik Kliny dla Rodziny, cykl spotkań z podróżnikami „Kliny bliżej świata”, Mistrzostwa Dzielnicy X w Szachach i w Tenisie stołowym, Wielkanocne i Bożonarodzeniowe warsztaty rękodzieła ozdób świątecznych.
Klub Kliny to dobre, pożyteczne miejsce na osiedlowej mapie.
Serdecznie zapraszam do udziału w zajęciach!
Zobacz więcej na stronie: kliny.ckpodgorza.pl