III Otwarte Mistrzostwa Dzielnicy X w Tenisie Stołowym – zapraszam!

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2019 r.

W sobotę, 23 listopada o godz. 10:00, w Klubie Kliny, organizujemy trzecią już edycję mistrzostw naszej dzielnicy w ping-pongu. Będą to zawody odpowiednie dla każdego miłośnika tej dyscypliny sportu. Jako pomysłodawca, gorąco zapraszam zarówno doświadczonych jak i początkujących ping-pongistów, w każdym wieku i obu płci.

Start w turnieju jest bezpłatny, zwycięzcy otrzymają nagrody, a wszystkich uczestników czekają sportowe emocje i miła atmosfera. Organizacja mistrzostw, na mój wniosek, finansowana jest z budżetu Rady Dzielnicy X.

Jak się zapisać? Jakie inne zawody organizujemy w naszej dzielnicy?

Do udziału w mistrzostwach można zapisać się e-mailowo na adres: kliny@ckpodgorza.pl, telefonicznie (nr 530-510-168) oraz osobiście w siedzibie Klubu Kliny, także bezpośrednio przed zawodami. Organizatorzy zapewniają sprzęt dla osób nieposiadających własnych rakietek.

Uważam, że należy rozbudowywać infrastrukturę i poszerzać ofertę zajęć sportowo-rekreacyjnych, gdyż miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu wciąż przybywa. Dlatego organizujemy wiele imprez sportowych: Międzyszkolne Mistrzostwa Dzielnicy X, Spartakiadę w SP 97 na Klinach, Międzyszkolną Ligę Siatkówki Dziewcząt Dzielnicy X, Mistrzostwa Dzielnicy X w Tenisie Stołowym, Mistrzostwa Dzielnicy X w Szachach, współfinansujemy Bieg Swoszowicki. W przyszłym tygodniu, zrealizowana zostanie kolejna moja inicjatywa dot. sportu uczniowskiego – odbędą się I Międzydzielnicowe Mistrzostwa Krakowa w Siatkówce Dziewcząt.

Oczywiście do uprawiania sportu konieczna jest infrastruktura, więc w ostatnich latach doprowadziłem do zbudowania przy Szkole Podstawowej nr 97 na Klinach największego szkolnego kompleksu sportowego w Krakowie składającego się z 4 boisk (do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, badmintona) oraz bieżni lekkoatletycznej i skoczni w dal. Zbudowaliśmy też kort tenisowy między Orlikiem a Parkiem Maćka i Doroty.

Sport to zdrowie, dobra zabawa, wspólne pasje i nowe przyjaźnie. Zapraszam do gry!

Maciej Nazimek na Facebooku
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Krakowie
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta