Dziesiątka – mnóstwo o Klinach.

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2017 r.

Pierwszy tegoroczny numer dzielnicowego czasopisma Dziesiątka został dostarczony do Państwa skrzynek pocztowych. Prawie w całości poświęcony jest Klinom.

Co nowego w Szkole Podstawowej nr 97? Gdzie na naszym osiedlu powstanie ogólnodostępny kort tenisowy? Jak funkcjonuje nowe Przedszkole Samorządowe nr 41?

Oprócz wydania papierowego, na stronie Rady Dzielnicy X dostępna jest także wersja elektroniczna: dzielnica10.krakow.pl/inne/gazetka/2017-1.pdf

Gorąco zapraszam do lektury!

Dziesiątka to czasopismo naszej Dzielnicy X. Jest dostarczane do Państwa skrzynek pocztowych w formie bezpłatnych egzemplarzy. Przedstawia dzielnicowe sprawy: inwestycje, wydarzenia kulturalne i sportowe, osiedlowe zapowiedzi i relacje, plany na przyszłość. Dziesiątka ma już swoją 7 letnią historię – jest wydawana od 2011 roku. Dotychczas ukazały się 34 numery. Co roku, w numerze grudniowym przedstawiane jest podsumowanie działalności Rady Dzielnicy X w poszczególnych osiedlach, m.in. na Klinach – prezentacja efektów całorocznej pracy radnych.

Wszystkie archiwalne numery Dziesiątki, a także najnowszy, są dostępne w wersji elektronicznej na stronie dzielnica10.krakow.pl/?p=czasopismo

Zapraszam i życzę miłego czytania.

Maciej Nazimek na Facebooku
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Krakowie
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta