Dzień otwarty w Klubie Kultury Kliny – zapraszam!

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2021 r.

Przyjdź (najlepiej z dzieckiem) i przekonaj się, że warto skorzystać z oferty Klubu. Podczas Dnia Otwartego można zapoznać się z szeroką ofertą Klubu, porozmawiać z pracownikami, po prostu poznać to ciekawe miejsce. Jako próbkę swej działalności, Klub zaprezentuje warsztaty oraz przedstawienia adresowane do dzieci w różnym wieku. Będzie też poczęstunek i bezpłatna fotobudka. Warto przyjść i sprawdzić czy w ofercie na sezon 2021/22 jest coś odpowiedniego dla Twojego dziecka, a może też dla Ciebie. Szczegóły na plakacie.

Oferta na obecny rok szkolny jest bardzo szeroka. Będą zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Będzie nauka tańca, śpiew, fitness i pilates, warsztaty plastyczne, modelarstwo i robotyka, koncerty, spektakle i wiele więcej atrakcji.

Na mój wniosek, Rada Dzielnicy X regularnie dofinansowuje działalność Klubu Kultury Kliny.

A już niedługo, Klub na Klinach czeka przeprowadzka? Dokąd?

Dobiega końca rewitalizacja Fortu 52 położonego u zbiegu ulic Fortecznej, Borkowskiej oraz Krygowskiego i właśnie ten obiekt (prawdopodobnie już w przyszłym roku) stanie się nową siedzibą Klubu Kultury Kliny. Remont generalny fortu został zainicjowany kilka lat temu przez Radę Dzielnicy X. Prace są finansowane środkami z budżetu miasta oraz pozyskanymi ze Społecznego Komitetu Odnowy Zabytków Krakowa i z funduszy unijnych.

Przygotowanie komfortowej siedziby dla Klubu Kultury Kliny jest głównym celem rewitalizacji Fortu 52. Wokół zabytkowego budynku, urządziliśmy park, który rozbudujemy dookoła fortu. Przeprowadzka do nowej siedziby umożliwi Klubowi duże poszerzenie swej oferty programowej i realizowanie zajęć na większą skalę niż obecnie. Warto pamiętać, że dotychczasową siedzibę, nasza Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego najpierw bezpłatnie użyczyła, a po kilku latach wynajęła Klubowi na preferencyjnych warunkach.

Klub Kultury Kliny to dobre, wartościowe miejsce na mapie naszego osiedla. Przyjdź na Dzień Otwarty i sam się przekonaj – uprzejmie Państwa zapraszam!

Maciej Nazimek na Facebooku
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Krakowie
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta