Biegaj na Klinach – kontynuujemy

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2021 r.

Dbaj o formę - biegaj na Klinach!Po wakacyjnej przerwie, na naszym osiedlu wznowione zostały bezpłatne zajęcia biegowe dla wszystkich wielbicieli aktywnego spędzania czasu. Do udziału zapraszamy biegaczy obu płci, w każdym wieku i o różnych stopniach zaawansowania.

Treningi są ogólnodostępne – nie trzeba się zapisywać, każdy może przyjść i wziąć udział w zajęciach. Odbywają się w piątki o godz. 19:00 w Parku Maćka i Doroty (zbiórka uczestników na głównej alejce parkowej przy placu zabaw Smoczy Skwer). Potrwają do 5 listopada br.

Zajęcia są bezpłatne dla uczestników, gdyż są finansowane z budżetu Rady Dzielnicy X.

Kto prowadzi zajęcia? Gdzie i kiedy możesz jeszcze bezpłatnie potrenować biegi w naszej Dzielnicy X?

Treningi na Klinach będzie prowadzić Pan Jakub Piech. Jest on instruktorem lekkoatletyki, a jako biegacz legitymuje się wartościowymi rekordami życiowymi, m.in. 1h 15min. 24 sek. w półmaratonie.

Bezpłatnie zadbać o formę pod okiem profesjonalisty w naszej Dzielnicy X, możemy także w pobliskim osiedlu Swoszowice – w środy o godz. 19:00 (zbiórka przy tamtejszym Centrum na ul. Myślenickiej 133, obok supermarketu). Więcej informacji o treningach znajduje się na stronie: itmbw.pl .

Rada Dzielnicy X od wielu lat rozwija ofertę sportowo-rekreacyjną dla mieszkańców. Współpracujemy ze Stowarzyszeniem I Ty Możesz Być Wielki przy organizacji Biegu Swoszowickiego: www.maciejnazimek.com/vi-bieg-swoszowicki-pobiegnijmy-i-pomozmy-zapraszam/, a z mojej inicjatywy corocznie odbywają się Mistrzostwa Dzielnicy X w Tenisie Stołowym oraz w Szachach.

Efektem moich starań są też prowadzone dodatkowe, bezpłatne zajęcia sportowe dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 97 na Klinach oraz liczne zawody uczniowskie: Mistrzostwa Dzielnicy X, Mistrzostwa SP 97, Spartakiada Jesienna SP 97 (rozgrywane w wielu dyscyplinach), Bieg Przełajowy uczniów SP 97 w Parku Maćka i Doroty, Liga Siatkówki Dziewcząt Szkół Podstawowych Dzielnicy X, a nawet Mistrzostwa Krakowa w Siatkówce Dziewcząt do lat 15 (reprezentacje poszczególnych dzielnic). Dbamy też o rozwój ogólnodostępnej infrastruktury sportowej na Klinach: www.maciejnazimek.com/nowy-kort-tenisowy-bezplatny-i-ogolnodostepny/ i www.maciejnazimek.com/orlik-po-remoncie-jak-nowy/.

Gorąco zapraszam Państwa do skorzystania z tej wyjątkowej oferty aktywnego wypoczynku, wszak ruch to zdrowie – na pewno nie będziecie Państwo zawiedzeni!

Maciej Nazimek na Facebooku
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Krakowie
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta