Zrób stroik na Wielkanoc – zapraszam do rękodzieła!

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2019 r.

Jak co roku, w Klubie Kultury Kliny, odbędą się Wielkanocne warsztaty florystyczne, podczas których mieszkańcy naszego osiedla mogą własnoręcznie wykonać świąteczne stroiki. Opiekę i pomoc dla uczestników zajęć, sprawować będzie profesjonalny instruktor florystyki i dekoracji.

Rada Dzielnicy X, z mojej inicjatywy, wspólnie z Klubem Kultury Kliny, od 5 lat organizuje Wielkanocne i Bożonarodzeniowe warsztaty zdobiennicze. Cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem – zarówno dorosłych jak i dzieci.

Warsztaty odbędą się w środę, 17 kwietnia b.r. w godzinach 18:00 – 19:30, w siedzibie KKK (ul. Bpa Albina Małysiaka 1, w przyziemiu kościoła). Udział w zajęciach i wszystkie materiały są bezpłatne.

Serdecznie zapraszam i życzę owocnej pracy – niech żonkile, pisanki, kurczaki i zajączki ułożone w efektowne stroiki, upięknią Wielkanoc w Państwa domach!

Wyrazem radości ze zmartwychwstania Jezusa Chrystusa jest także świąteczny wystrój naszych domów. Własnoręcznie wykonane ozdoby, wspaniale dopełnią Wielkanocną atmosferę.

Do wzięcia udziału w warsztatach obowiązują zapisy – szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.

Klub Kultury Kliny został otwarty we wrześniu 2013 roku. Było to uwieńczenie moich starań o utworzenie na naszym osiedlu placówki kulturalnej, która miała zapewnić ofertę zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Warte podkreślenia jest, iż Klub powstał w dużej mierze dzięki przychylności Parafii pw. Św. Rafała Kalinowskiego, która za darmo użycza Klubowi swoje pomieszczenia. Po blisko sześciu latach działalności KKK można stwierdzić, że bardzo dobrze spełnia on swoją rolę – zapewniony jest szeroki wachlarz zajęć dla osób o różnych zainteresowaniach. Bardzo cieszy mnie wysoka, fachowa jakość prowadzonych warsztatów, kursów i zabaw.

Klub Kultury Kliny darzę ciągłym zainteresowaniem, dbam o zapewnienie środków finansowych na jego działalność – „5% budżetu Rady Dzielnicy X na kulturę” to mój zamysł wprowadzony w życie w 2017 roku. Realizowane są również moje pomysły, które podsuwam, aby poszerzać ofertę Klubu – przez trzy lata prowadzony był cykl spotkań z podróżnikami „Kliny bliżej świata”, organizowany jest coroczny Piknik Rodzinny, a także Mistrzostwa Dzielnicy X w Szachach oraz w Tenisie stołowym.

Klub Kultury Kliny to dobre, pożyteczne miejsce na osiedlowej mapie.

Maciej Nazimek na Facebooku
Strona Rady Dzielnicy X
Maciej Nazimek na stronie Rady Dzielnicy X
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta