Orlik już prawie jak nowy.

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2018 r.

Dobiega końca remont Orlika przy ul. Fortecznej. Wymieniona została nawierzchnia boiska do piłki nożnej, a wcześniej odnowiono budynek z szatniami, prysznicami i toaletami. Wyremontowano także boisko wielofunkcyjne do koszykówki i siatkówki oraz naprawiono piłkochwyty.

Jest to kolejna inwestycja w poszerzenie infrastruktury rekreacyjno-sportowej na Klinach – wiosną br. Rada Dzielnicy X zbudowała kort tenisowy (między Orlikiem, a Parkiem Maćka i Doroty), który jest ogólnodostępny i można na nim grać bezpłatnie.

Jak przebiega remont i jakie plany mamy na następny rok?

W 2019 r. planujemy odnowić drugi budynek przy Orliku oraz zbudować nowe boiska wielofunkcyjne, na których zimą stałoby lodowisko. Oczywiście są to plany nieco na wyrost, bo 2 grudnia br. odbędą się wybory do Rady Dzielnicy X i od ich wyników zależy, czy będzie nam dane zrealizować nasze zamierzenia. Natomiast pewnym jest, że na Klinach przybywa mieszkańców i jest ogromne zapotrzebowanie na bazę rekreacyjno-sportową zarówno dla dzieci jak i dorosłych – dlatego budujemy, remontujemy i planujemy.

Maciej Nazimek na Facebooku
Strona Rady Dzielnicy X
Maciej Nazimek na stronie Rady Dzielnicy X
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta