Nowy plac zabaw na Klinach przy lasku – fotogaleria.

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2017 r.

Budowa ostatniego, III etapu osiedlowego placu zabaw dobiega końca. Ustawiane są kolejne zabawki: karuzela, huśtawka, 2 równoważnie, zjeżdżalnia i kołowrotek kosmonauty. Montowane jest ogrodzenie i stojaki na rowery. Wokół nowoczesnych, ciekawych i kolorowych zabawek, utworzono strefy bezpieczeństwa z naturalnej kory. Plac zabaw usytuowany jest pośród drzew, m.in. pięknych starych dębów, zapewniających cień nawet podczas największych upałów.

Ta inwestycja to jeden z priorytetów mojej pracy radnego – osobiście wybrałem zabawki i wymyśliłem zagospodarowanie lasku. Montujemy urządzenia marki Lappset – światowego lidera wśród producentów wyposażenia placów zabaw.

W latach 2015-2016 zostały wykonane I i II etap nowego placu zabaw. Cała inwestycja, na mój wniosek, jest finansowana z budżetu Rady Dzielnicy X.

Wybudowanie osiedlowego placu zabaw przy ul. Korpala obiecałem Państwu jesienią 2014 r. przed wyborami samorządowymi do Rady Dzielnicy X – obietnicę konsekwentnie realizuję.

Jak przebiega budowa? Jak wyglądają zabawki? Zapraszam do oglądnięcia zdjęć.

W 2015 roku wypełniłem inną moją obietnicę – wybudowany został kolejny plac zabaw na Klinach – Smoczy Skwer w Parku Maćka i Doroty. O szczegółach tamtej inwestycji napisałem w tekście Plac zabaw Smoczy Skwer na Klinach – obiecałem i zrobiłem!

Maciej Nazimek na Facebooku
Strona Rady Dzielnicy X
Maciej Nazimek na stronie Rady Dzielnicy X
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta