Małżeństwo pełnoletnie

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2017 r.

W 2017 r. obchodzimy z żoną 18-lecie naszego małżeństwa. 31 lipca 1999 r. poślubiłem moją licealną miłość, zielonooką blondynkę, Annę. Mieliśmy wówczas mnóstwo planów i marzeń. Wiele z nich już się spełniło; mamy dwójkę dzieci, nasze życie jest pełne radości.

18 lat małżeństwa to 18 lat szczęśliwego, wspólnego podążania przez życie. We wszystkich moich radościach udział ma moja żona – jestem jej bardzo wdzięczny za to, że zawsze jest przy mnie i dzieli ze mną wszystkie chwile. Małżeństwo z Anią, to mój największy sukces!

Bardzo się cieszę, że mieszkając na Klinach żyjemy wśród Was – miłych i przyjaznych ludzi, a wszystkim małżeństwom, tym obecnym i tym przyszłym, życzę nieprzemijającej miłości i rodzinnego szczęścia!

Serdecznie zapraszam Państwa do oglądnięcia nowej prywatnej fotogalerii Małżeństwo pełnoletnie – część I: Ślub i wesele (w dziale „O mnie”), a wkrótce część II: Podróż poślubna.

Moja żona i ja jesteśmy równolatkami, oboje urodziliśmy się w Krakowie. Anię poznałem w liceum – byliśmy uczniami tej samej klasy. Po maturze zostaliśmy parą, a po pięciu latach oświadczyłem się. Rok po zaręczynach, wzięliśmy ślub. 3 lata później zamieszkaliśmy na Klinach. Tu wychowujemy nasze dzieci, tu wspólnie cieszymy się rodzinnym życiem, tu jest nasza mała ojczyzna.

18 lat naszego małżeństwa wypełniły liczne radosne momenty: narodziny dwójki dzieci, rodzinnych uroczystości, beztroskich wakacji i realizowania naszych pasji. 18 lat małżeństwa to oczywiście także czas wytężonej pracy, różnorakich trosk i codziennego trudu. Po osiemnastu latach, z radością mogę stwierdzić, że nasz związek należy do udanych!

Maciej Nazimek na Facebooku
Strona Rady Dzielnicy X
Maciej Nazimek na stronie Rady Dzielnicy X
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta