Klub Kliny

We wrześniu 2013 roku otwarty został Klub Kliny. Było to uwieńczenie moich starań o utworzenie na naszym osiedlu placówki kulturalnej, która miała zapewnić ofertę zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Warte podkreślenia jest, iż Klub powstał w dużej mierze dzięki przychylności Parafii pw. Św. Rafała Kalinowskiego, która za darmo użycza Klubowi swoje pomieszczenia.

Po czterech latach działalności Klub Kliny można stwierdzić, że spełnia on swoją rolę – zapewniony jest szeroki wachlarz zajęć dla osób o różnych zainteresowaniach. Bardzo cieszy mnie wysoka, fachowa jakość prowadzonych warsztatów, kursów i zabaw. Klub Kliny darzę ciągłym zainteresowaniem, dbam o zapewnienie środków finansowych na jego działalność – „5% budżetu Rady Dzielnicy X na kulturę” to mój zamysł wprowadzony w życie od poprzedniego roku. Realizowane są również moje pomysły, które podsuwam, aby poszerzać ofertę Klubu – przez trzy lata prowadzony był cykl spotkań z podróżnikami „Kliny bliżej świata”, organizowany jest coroczny Piknik Rodzinny, a także odbyły się cztery edycje Mistrzostw Dzielnicy X w Szachach.

Klub Kliny to dobre, pożyteczne miejsce na osiedlowej mapie.

Serdecznie zapraszam do udziału w zajęciach!

Zobacz więcej na stronie: www.kkkliny.krakow.pl

Maciej Nazimek na Facebooku
Strona Rady Dzielnicy X
Maciej Nazimek na stronie Rady Dzielnicy X
Karta Krakowska złóż wniosek i uzyskaj zniżki
Szkoła Podstawowa Nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Przedszkole nr 41
Klub Kultury Kliny
Rzymsko Katolicka Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Kliny Zacisze
Drużyna Chrystusa
Kliny obronione! Dziękujemy za wsparcie
List radnych z Klin do mieszkańców
Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa przeciw podziałowi Klin
Odpowiedź Sekretarza Miasta